THANK YOU FOR FOLLOWING NORZI

.
.

.

.

.

.

SPONSORED ADVERTISEMENT

.

NBH0434 SELUAR MENGANDUNG (A)


Description :
Fabric
Mixed Cotton
Stretchable
Slightly
Adjustable Elastic Waistband
Yes
Supportive Panel
Yes
Thickness
Normal
Pocket
Yes


 Measurement (cm):
SizeMLXLXXL
Pants Length102103103103
Waist72828284
Hips82909094
Thigh42464850
Length   Form Crotch to Leg Opening69707070
Leg Opening26262630

Note: 
1. Please check the measurement chart carefully. Because of different producing batches, kindly allow for discrepancies of 1-3cm. 
2. Due to limitations in photography and the inevitable differences in monitor settings, the colors shown in the photographs may not correspond 100% to those in the items themselves.
Normal Price : RM69
Member Price : RM65

Postage : 
RM7 Peninsular Malaysia
RM10 for Sabah Sarawak








gambar baju mengandung muslimah baju muslimah mengandung fesyen mengandung muslimah baju mengandung muslimah 2014 butik baju mengandung muslimah maxi mengandung muslimah fesyen muslimah mengandung muslimah mengandung blaus mengandung muslimah baju mengandung murah baju mengandung murah online seluar mengandung murah baju mengandung online murah baju ibu mengandung murah baju mengandung muslimah murah jubah mengandung murah baju mengandung cantik dan murah dress mengandung murah skirt mengandung murah
seluar mengandung cantik online gambar baju mengandung muslimah baju muslimah mengandung fesyen mengandung muslimah baju mengandung muslimah 2014 butik baju mengandung muslimah maxi mengandung muslimah fesyen muslimah mengandung muslimah mengandung blaus mengandung muslimah baju mengandung murah baju mengandung murah online seluar mengandung murah baju mengandung online murah baju ibu mengandung murah baju mengandung muslimah murah jubah mengandung murah baju mengandung cantik dan murah dress mengandung murah skirt mengandung murah
Seluar Mengandung Pink




Seluar Mengandung Beige



White



 Seluar Mengandung Dark green



                                             Seluar Mengandung Red maroon






Sela



No comments:

Post a Comment

SHARE IT